Series
Ratings
58
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0