Series
Ratings
47
DevsRated ★ 3.5
LegionRated ★ 4.0
24 Live Another DayRated ★ 1.5
24Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0