Series
Ratings
61
Surely TomorrowRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0