Movies
Ratings
87
La La LandRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0