Titles you rated
OnceRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5