Movies
Ratings
242
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0- Tour de ForceRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5