Movies
Ratings
735
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 1.0
The Family ManRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 2.5