Series
Ratings
52
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5