Movies
Ratings
543
SpotlightRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5