Movies
Ratings
894
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
These Final HoursRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Blue CrushRated ★ 4.0
Chasing MavericksRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Riding a Wave with YouRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.0