Titles you rated
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Surviving Summer Season 2Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0
SeeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5