Series
Ratings
26
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- M&MRated ★ 3.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5