Series
Ratings
137- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 0.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0