Movies
Ratings
201
Project ARated ★ 4.5
Lethal WeaponRated ★ 4.5
The Killing FieldsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0