Series
Ratings
22
SignalRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
GleeRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 0.5