Movies
Ratings
338
Back to the FutureRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Run Lola RunRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5