Series
Ratings
166
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Mission: Yozakura FamilyRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0