Series
Ratings
37
Slow TrainRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
Maestro Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 5.0- Home GameRated ★ 4.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 0.5
CheerRated ★ 4.0
The Last CzarsRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
Basketball or NothingRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
ScandalRated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0