Series
Ratings
25
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5