Series
Ratings
249
Positively YoursRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 喰霊-零-Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 3.5