Movies
Ratings
94
Lust, CautionRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.5
GloveRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Elephant SongRated ★ 3.0