Titles you rated
Teenage Bounty HuntersRated ★ 5.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 1.0
MirandaRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
While You Are TemptedRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5