Movies
Ratings
27
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LeningradRated ★ 3.0
John RabeRated ★ 5.0- Generation WarRated ★ 5.0
In DarknessRated ★ 5.0
Rescue DawnRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0