Series
Ratings
35
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0