Movies
Ratings
74
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Pee-wee's Big AdventureRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0