Series
Ratings
16- SoulmateRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0