Series
Ratings
50- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.5