Movies
Ratings
178
1917Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5