Movies
Ratings
341
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Your Place or MineRated ★ 2.5
Hijra in BetweenRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5