Series
Ratings
23
Hur JunRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- KashaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5- DamoRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5