Series
Ratings
13- Yoshiwara ura DoushinRated ★ 0.5
Miss Mamma MiaRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 1.0- Family's HonorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 1.0- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
- 행복일정강Rated ★ 1.0
- Palace of DreamsRated ★ 5.0
- Once And AgainRated ★ 5.0
- The Unwelcome GuestRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 0.5