Series
Ratings
191
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5