Titles you rated
UnlockedRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0