Movies
Ratings
1227
The Island of CatsRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 1.5
YoungjuRated ★ 2.5
MasterRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 2.0- GasikRated ★ 1.0
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 1.0
Worst WomanRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 0.5
Another ChildRated ★ 2.5- My Ghost Girl FriendRated ★ 2.0
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 1.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5