Movies
Ratings
450
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0