Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The DealRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0