Series
Ratings
39
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5