Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.5