Series
Ratings
52- Generation WarRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pension MetsaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5