Series
Ratings
177
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Meteor GardenRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5