Series
Ratings
148
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 1.0
Thank YouRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 0.5
GhostRated ★ 0.5
Missing YouRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
PastaRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 0.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0