Movies
Ratings
265
Knives OutRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0