Movies
Ratings
227
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5