Movies
Ratings
433
The RevenantRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0