Series
Ratings
139- Secret RelationshipRated ★ 0.5
The First FrostRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Best ThingRated ★ 4.0
DerailmentRated ★ 3.0
Exclusive FairytaleRated ★ 2.5
Love Me, Love My VoiceRated ★ 3.0
She and Her Perfect HusbandRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
As Beautiful As YouRated ★ 3.5
Sweet TrapRated ★ 3.0
Only for LoveRated ★ 3.5
You Are DesireRated ★ 2.0
Love SceneryRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Perfect and CasualRated ★ 2.0