Movies
Ratings
611
The Jungle BookRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5