Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 5.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.5
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0