Series
Ratings
59
Breaking BadRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- 도라이버: 잃어버린 핸들을 찾아서Rated ★ 3.5
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5