Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.0
Secrets of the OctopusRated ★ 4.0
Sing AgainRated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 0.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0