Movies
Ratings
713
Sister ActRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5